Tento blog není o zdravém životním stylu! Je o mě a mém životě s anou. Nikoho nepodporuji v rozhodnutí vypěstovat si anorexii. Zároveň budu respektovat volbu těch, kteří si anu pustili do života, stejně jako já. O to stejné prosím i ostatní návštěvníky tohoto blogu.

Za čím běháme?

25. listopadu 2011 v 1:25 | Fleuretka
Vy, které jste mi oporou=)
Všem děkuji za podporu. Nepomyslela bych si, že s ní půjde vše o tak MOOC lehčeji.
Kdybych hned ráno pročetla pořádně i Vaše rady, jak začít po skončení půstu jístMrkající Místo toho jsem měla radost, jak nemám hlad...a večer po příjezdu ze školení se naplácala, že jsem myslela, že mi praskne žaludek. Nesnědla jsem asi tak moc-jen je asi ještě stažený a zelenina se mu pranic nelíbila. Úlevu jsem nemohla najít ani na WC, protože opravdu radši trpět bolestí než se sbližovat s miou. O několik hodin později jsem se alespoň vybičovala k zoufalé akci, aby mi slehlo.
Běh je druh pohybu, při které se člověk nebo živočich pohybuje pomocí končetin takovým způsobem (převážně větší rychlostí než při jiných způsobech pohybu), že v určitých fázích pohybu se žádná z končetin nedotýká povrchu, po kterém se pohyb vykonává (narozdíl např. od chůze nebo plazení). Mé podání běhu dnes tuhle definici totálně popřeloSmějící se Před lidmi se stydím, takže jsem běžela polňačkou-ve tmě a mlze, rychlostí závodního hlemýždě, moje břicho neustále vydávalo odporné zvuky, jako by mi v útrobách něco velkého čvachtalo a několikrát jsem měla takové nutkání na zvracení, že jsem musela zastavit. Aspoň, že si to užil pes.
No a jelikož je to od operace můj první pohyb-alespoň vidím, jak jsem na tom s tím, čemu jsem dřív říkala fyzička. Začínám opět se sportem, kdo se přidá?

PS: Hodila jsem své znechucení vlastní neschopností na FB a Michal mi napsal, že začne běhat se mnou.
Jeho nejlepší kamarád Bobek bydlí kousek ode mě, ten mě přemlouval, ať jdu běhat znovu s ním. Nebo zítra. Nemám čas.( Na něj.) Pak, že se tedy večer uvidíme na diskotéce, které dělají společně s Michalem reklamu. Na to společně s Michalem dal dost důraz a pak začal něco o tom, že mi to vysvětlí, ale ne tady přes FB. To zas bude.
Zdeněk, ten můj krásný spolužák z ročníku se zítra dovybalí a bude bydlet kousek ode mě. O víkendu se chce vidět, ale nemůže pít-má prý něco fotit. (Jako být focen. No, nevím prč si myslí, že tohle na mě udělá dojemSmějící se).
Jen netuším, co zítra provedu s obědem. Michal mě zve a já se už spoustu dní vymlouvámZamračený Navrhl všechny drahý a gurmánský restaurace, pak řek, že klidně bio nebo na salát a nakonec se zeptal, co bych jedla doma. Tak mě nenapadlo říct nic lepšího než brokolici. Prý zjistí, kde ji dělají. Nechci brokolici, které jsem přejezená za těžké prachy a politou máslem. Už vůbec ne smaženou. Nechci jíst jídlo u kterého neznám složení a stydím se jíst před někým. Hlavně prostě nechci jístPlačící
A taky tuším, že na rozsvěcování stromku na Svoboďáku se potkáme zase všichni.
Diskotéka, to nemám sílu promýšlet. Já ublížit nechci nikomu. Michal je super kluk se kterým toho můžu spoustu uvolněně podnikat, Zdeněk je citlivej kamarád a moc krásnej chlap (který se sice vehementně snaží, ale moc si netroufá a ještě se tak nějak pitomě shazuje řečma, že na takovou holku jako jsem já nemá), Petr mě přtahuje inteligencí a chemií mezi námi, ale to ke vztahu nestačí...
Aspoň, že mi kamarádka doveze v 7ráno po té diskotéce na hlídání čivavky, ty mne snad uklidní ať se to vyvine jakkoli, těším se na ty velké knoflíkové oči, vyplazené jazourky a měkoučké chlupaté teplo v posteli=)
Bolí mě břicho. Nechci jíst ozývá se ana. To bude víkend!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LamyLucy LamyLucy | Web | 25. listopadu 2011 v 5:03 | Reagovat

Ach jo, ta zeleninka tě asi nafoukla :( po té hladovce, já bych dala něco jemného, jako třeba mlíčko. Ale stalo se, nevrátíš to. A nemyslím si, že bys udělala něco špatně, jen máš citlivý žaludek. Jaké bylo běhání?

A co ti muži tady? Mám v nich mírný zmatek :) Je Michal tvůj přítel?

Dej nám ještě vědět s tou večeří.

2 Matylda Matylda | Web | 25. listopadu 2011 v 7:44 | Reagovat

tak zahraj nějakou šilenou střevní chřipku a že jíst nikam nemůžeš, protože se ti po všem zvedá kufr ;) Se sportem bych do toho šla.. mám opravdu mizernou kondici.. když mi mamka ze srandy měřila tlak, podle vysokého pulzu v klidu mi řekla, že mám docela špatnou kondici.. Vždycky jsem chtěla běhat.. je to dost velká zátěž a zároveň nejpřirozenější pohyb ale hrozně se stydím.. bydlím v Praze a tma mi dělá trochu problém.. ale měla bych se přemoci nebo díky mé kancelářské práci umřu jako tlustá velryba :( nemáš náhodou zkušenost s takovým tím měřičem kolik jsi toho uběhla, spálila apod.? kolik to tak stojí?

3 ThinLucy ThinLucy | Web | 25. listopadu 2011 v 8:28 | Reagovat

Tý jo běhat v tomhle počasí...šílenče :-D já se včera vydala s přítelem na večerní procházku a myslela sem že mi opadaj prsty, brada a uplně všechno jak sem byla zmrzlá...Každopádně gratulace k tomu žes hladovku zvládla jsi šikula já si to včera podělala rohlíkem :-x ale co už...taky koukám, že denska plánuješ zajít na Svoboďák to bys byla první Brňačka co z pro-ana komunity znám...tak nechceš se potkat? Pokecat a tak...všechny kámošky se mi po střední rozjely na vejšky po celý republice tak bych uvítala někoho s kým simůžu pokecat o hubnutí a neodsoudí mě...

4 Fleuretka Fleuretka | E-mail | Web | 25. listopadu 2011 v 11:27 | Reagovat

[1]: No jo, asi to byla ta zelenina! Dnes je mi o dost líp, ale žalaudek mám pořád citlivý...Z toho důvodu bylo právě to běhání horší než jsem čekala, musím se zas dostat do formy!
Muži :-(  ;-)  :-)  :-P  :D  :-D
Ani jeden z nich není můj přítel a to je právě ono. Michal se nejvíc blíží mé představě partnera, takže  sním nejvíc chodím ven a pořád doufám, že se alespoň trošku zaláskuji. Ale asi jsem od posledního vztahu nějak mimo-nikoho si nedokážu pustit k tělu  a tím víc ne k duši :-(
S večeří dej určitě vědět :-)

5 Fleuretka Fleuretka | E-mail | Web | 25. listopadu 2011 v 11:47 | Reagovat

[2]: Maty, ale já jem mám ráda všechny a ven se těším. Jen jsou to prostě víc kamarádi a nerad a bych se dočkala nějaké scénky, jak z béčkové komedie. V horším případě i smutné (protože rozbíjet i třeba nechtěně nejlepší přátelství-od toho ruce pryč).
Tak teď jsem znovu komentář přečetla a ty jsi nepsala jít někam, ale jíst!
To je sice super nápad, jenže já se na něco Michalovi vymlouvám už tak dlouho, že nechci aby si myslel, že odmítám protože nechci jít s ním.
Ty levnější sportesttery seženeš i za 500Kč, jde o to, co od toho čekáš=) Já to mám s tlakem naopak. Mám příšerně nízký, klidovou tepovku často pod 40 a všiichni si myslí, že to je sportem. No, stačí "pár" let hladovět a on zpomalí nejen metabolismus... Určitě nejsi velká a tlustá velryba. každopádně jestli nesportuješ, doporučuji začít trénovat v posile, teď v zimě to je těžký se rozběhat. Kdysi jsem začala v posilce na ellipticalu a pak si troufla na běhací pás. Takže prvně to byl elliptical 60min samotný. Pak 10minut pás a 50elliptical. A postupně jsem dobu na pásu podle denní únavy prodlužovala, někdy stroje prostřídala-až jsem nakonec mohla těch 60min jen běžet. Je to lepší na pásu i pro nohy, pruží, nastavíš si sklon, rychlost...a na obou přístrojích máš sporttestery i s výpočty kolik spaluješ=)

6 ThinLucy ThinLucy | Web | 25. listopadu 2011 v 12:27 | Reagovat

V úterý se po třetí se musím mihnout ve škole takže leda až od šesti?

7 Jess Jess | Web | 26. listopadu 2011 v 7:15 | Reagovat

Wow, na běhání bych se v tomhle počasí fakt nedala :D Obdivuju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama