Tento blog není o zdravém životním stylu! Je o mě a mém životě s anou. Nikoho nepodporuji v rozhodnutí vypěstovat si anorexii. Zároveň budu respektovat volbu těch, kteří si anu pustili do života, stejně jako já. O to stejné prosím i ostatní návštěvníky tohoto blogu.

Randění s anou

21. listopadu 2011 v 2:52 | Fleuretka
Dobré velmi brzké pondělní ráno=)
V 1:00 jsem dorazila z celkem fajn rande.
Skvělé by bylo, jen kdybych se do toho báječného kluka dokázala zamilovat. A taky kdyby o mě zároveň nestál můj nový hezounký objev. Petr mě navíc jako jediný chlap po dlouhé době přitahuje. Kromě neobvyklé inteligence tím, že je tak moc sám-jako já. A sám zůstane, protože žije prací a city ostatních používá jako účinný nástroj velmi nenápadné manipulace. Kdyby se mi to snažil vymluvit...byla bych mu možná schopna věřit, že mě opravdu chce jako svoji partnerku. Vlastně, že chce vím, ale o "lásce" máme asi dost odlišné představy-pro mě není partnerství obchod. Chci někoho, kdo sdílí mé základní hodnoty. Váží si lidí, nepropočítává užitečnost i blízkých přátel a ve společnosti se povrchně nemění podle potřeby.
Michal se kterým jsem dnes byla na fajn rande splňuje všechno. Ale z mé strany COSI zásadího chybí=( Proč mě znervózňuje ten druhý inteligentní-ALE necitlivý, silný-ALE ne ochraňující, bohatý-ALE ne přející, hezký-ALE povrchní?
Možná by mi mělo dojít, že ne každý kdo je sám jako já, si přeje se změnit-otevřít se jednomu člověku a být nalezen, zachráněn, příjmut, milován. Navíc po kom to můžu žádat? Jak jen je sobecké a nereálné takové přání!
Změna by měla přijít zevnitř, otevřít bych se měla životu, najít v něm své místo a zachránit se tím, že se příjmu a i přes své nedostatky se začnu milovat. Pak budu připravená na lásku osoby, která je již také schopna ji přijímat stejně jako dávat.Bla, bla...
A s pochopením žádná změna, radši se nemám. Radši mám svou anu a ona má mě.
No jo, i když si chlapa asi hned tak nevyberu-zatím mě nic nenutí, pobavila jsem se, líbím se a jsem za dnešek vlastně velmi spokojená:
Půl pufovaného chlebíčku s vařeným vaječným bílekem z jednoho vejce k snídani.
K obědu nejdřív před rodiči snězený a díky až trapnému podlehnutí výčitkám any velmi light kuřecí vývar: lžičkou sebraná případná mastná oka, nenápadně naředěný vodou, pořádně okořeněný, abych podpořila spalování, všechny nočky nechané na dně misky a bleskově vyhozené. U sebe si potom dám dietní proteinový plátek mezi 2 listy salátu.
K svačině půl mrkvičky.
Od 15:00 už jen randím a popíjím-3 výborné kávičky s umělým sladidlem, 2 light coly a teď zázvorový čaj.
Ve svých nejtěsnějších džínách, které už zase natáhnu (i když mě těsněji obepínají) jsem za odpoledne a večer stihla být pozvaná na bowling, do kavárny, na vyhlídku i s Michalovým psem (na to jsem se zvlášť domluvila...miluji zvířata), do planetáriia (tam jsme díky jeho kamarádovi Bobkovi, který se chtěl přidat nestihli přijet včas), takže místo toho jsme šli do kina a pak ještě na drink do oblíbeného klubu.
Od 15:00 nejím a z any je Anička.
Ležím s kocourkem v posteli. Svírá se mi žaludek. Spokojeně poslouchám jak vydává hladové zvuky. Cítím se zachumlaná v přikrývce báječně čisťounce a lehce...
Dobrou nocLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 charlotte charlotte | Web | 21. listopadu 2011 v 18:25 | Reagovat

Ahoj, taky jsem si tě přidala :-) .
Co se týče toho článku co jsi komentovala - je to součást knížky, kterou zveřejňuji na svém blogu. Pokud tě to zajímá tak si přečti i předchozí články v té rubrice ;-)

2 tobethinisin tobethinisin | Web | 21. listopadu 2011 v 18:47 | Reagovat

noční přežíračka?:D čokolády, sušenky, řízek..hrůza..//
jojo, dneska už je to zas dobrý)
nespřátelíme se?)

3 Aron Aron | Web | 21. listopadu 2011 v 18:56 | Reagovat

No, zapeklitá situace, což je pravda, je to jeho šéf, předpokládám nebo i tvůj?.. My hledáme složitější muže, ne ty, se kterými je to snadný už od začátku, takoví nás přestanou bavit a docela rychle anebo ne? :)
Jo,jo,jo, taky ráda poslouchám kručení v bříšku

4 Fleuretka Fleuretka | E-mail | Web | 21. listopadu 2011 v 19:09 | Reagovat

[3]: Je to jeho šéf. Můj naštěstí ne :-D Máš pravdu, my si prostě neumíme dopřát nic jednoduchého :D
Nejlepší hudba ze všech...dnes jdu do kina na Rozbřesk, tak jen doufám, že to tam nebude slyšet :-P

5 Hanelle Hanelle | E-mail | Web | 21. listopadu 2011 v 21:08 | Reagovat

Skvělý jídelníček a ten vývar... Zředěný, dietní. Nevidím v tom žádný problém :-). Skvělé! Závist.
Já osobně poslední dobou padám v lásce na držku. Většinou si se mnou někdo pohraje a zase si jde dál. :-? Kdybych alespoň měla nějakou sexy postavu, oblíkala se jak lehká holka. Mám strašný nervy a depky. Pak když slyším to kručení v břiše jako dneska... To bylo! Beautiful! :-)
Konečně jsem poznala smysl a dokážu to brát jako požitek. Je to... skvělé :-).
A pokud má partner jinou představu o lásce, tak to dle mého nemá budoucnost, což jsi vlastně dala najevo. Výjimkou je to, kdyby nikdo z partnerů lásku nevyhledával, k tomu je pak ale volný vztah...

6 Kejt* Kejt* | Web | 22. listopadu 2011 v 18:46 | Reagovat

"Ležím s kocourkem v posteli. Svírá se mi žaludek. Spokojeně poslouchám jak vydává hladové zvuky. Cítím se zachumlaná v přikrývce báječně čisťounce a lehce..."

tohle je tak krasne napsany

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama