Tento blog není o zdravém životním stylu! Je o mě a mém životě s anou. Nikoho nepodporuji v rozhodnutí vypěstovat si anorexii. Zároveň budu respektovat volbu těch, kteří si anu pustili do života, stejně jako já. O to stejné prosím i ostatní návštěvníky tohoto blogu.

O mě

16. listopadu 2011 v 8:21 | Fleuretka

Ahojte drahé!
Netuším jak se stručně charakterizovat, jen vím, že tady i když slovy, to bude upřímější než jak se prezentuji v reálném životě.
Jsem "žena" s trochu křehkou dívčí duší. Zranitelnou a ukrytou v těle pro ostatní oblíbené, sebevědomé, spontánní a atraktivní osoby. Možná je dobré dodat, že okolí mimo úzkou rodinu mne považuje za velmi silnou osobnost. Jako by občas mysleli, že mám všechno. Případně dokážu všechno, co si zrovna přeji. Docela odpovědnost "fanoušky" nezklamat stejně, jako jsem nejdřív překvapila své nejbližší, když jsem se po jisté události nedokázala zbavit touhy po dokonalosti. A zrovna v oblasti, kterou přede všemi záměrně stavím na žebříčku hodnot na nejnižší pozice.
Chci žít v dokonalém těle, dokonalý svět si občas můžu vysnít. Rodinu jsem tedy zprvu nepříjemně překvapila-jejich idea úspěšné dcery zmizela. Vím, že mi neodpustí to zklamání, že v tomto ohledu zůstávám slabá. A čím jsem oslabenější v touze po tom vyhovět jejich přání a být "normální", tím víc sílí mé odhodlání být takovou jakou si sama přeji. Křehkou a éterickou, jemnou a ladnou, všem tak blízkou a nedotknutelnou jako krásná retuš z přední strany. Miluji pocit lehkosti a volnosti. Zní to jako oxymorón, ale i jen myšlenka na ten pocit prázdna je pro mě naplňující a povznášející.
Říkám té myšlence Ano.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ThinLucy ThinLucy | Web | 18. listopadu 2011 v 9:24 | Reagovat

Ahoj napsalas to nádherně...par slovy si mi připomněla mě samotnou...nevím jak u tebe, ale mě už rozčiluje, že mě okolí vidí jako silnou osobnost, já to nechci, nechci se starat o ostatní...možná proto hubnu, abych byla křehká a konečně se žačali starat oni o mě...promiň že se vypisuju zrovna pod tvůj článek, ale když jsem to četla bylo to opravdu jako bys mi mluvila z duše...takže ať se daří :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama